Lipodystrofia tkanki tłuszczowej, znana powszechnie jako cellulit, to nic innego, jak nieprawidłowe rozmieszczenie tkanki tłuszczowej. W efekcie pojawia się tzw. „pomarańczowa skórka”. Charakterystyczne nierówności na udach, pośladkach, a czasami także innych częściach ciała mogą być wywołane przez wiele przyczyn, jak chociażby nagromadzenie toksyn, problemy z gospodarką hormonalną, problemu z krążeniem itd. Cellulit to problem, który dotyczy kobiet w różnym wieku i o różnej wadze. Jego usunięcie nie jest proste. Jednak obecnie można skorzystać z wielu profesjonalnych zabiegów antycellulitowych, które przynoszą naprawdę bardzo dobre efekty.

Zabiegi antycelluliotwe

Wszystkie panie zainteresowane profesjonalnymi zabiegami antycellulitowymi, zapraszamy serdecznie do skorzystania z oferty naszego salonu. Nasz Salon Zdrowia i Urody oferuje skuteczne zabiegi antycellulitowe, podczas których wykorzystuje się innowacyjne urządzenia oraz szeroką gamę wysokiej klasy preparatów o innowacyjnej recepturze. W tej chwili nasza oferta, jeśli chodzi o innowacyjne zabiegi antycellulitowe we , obejmuje:

 • profesjonalne zabiegi kosmetyczne GENETIXSLIM, Morpho Bust, EnzymAcid;
 • karbokysterapię (wstrzykiwanie dwutlenku węgla);
 • innowacyjna elektrostymulację BOTT;- zabiegi z urządzeniem Icoone;
 • RMF Biocybernetic – zabieg pobudzający autoregenerację skóry;
 • OXYProAge (dermoinfuzja tlenowa).

Chętnie pomożemy w wyborze odpowiedniego dla Państwa potrzeb zabiegu. Mogą Państwo zawsze liczyć na kompetentne doradztwo ze strony naszego wykwalifikowanego personelu.

Zabiegi antycellulitowe Wrocław – zastosowanie innowacyjnego urządzenia Icoone
Osobom, które chcą skutecznie walczyć z cellulitem, chcielibyśmy polecić zabiegi przy użyciu Icoone – zaawansowanego technologicznie urządzenia do masażu podciśnieniowego. To rewelacyjna metoda dla wszystkich, którzy chcą pozbyć się szpecących objawów cellulitu. Urządzenie ma programy kosmetyczne i medyczne. W przypadku cellulitu można skorzystać z tych pierwszych. Terapeuta może wybrać konkretny rodzaj programu w zależności od tego, jak bardzo zaawansowany jest cellulit u pacjenta. Zabieg z Icoone:

 • pomaga w redukcji cellulitu;
 • ujędrnia skórę, pobudza do syntezy kolagenu oraz elastyny;
 • modeluje sylwetkę;
 • pomaga zredukować złogi tłuszczu.
 • Zabiegi antycellulitowe – nowoczesne preparaty kosmetyczne

  Jeżeli mają Państwo ochotę skorzystać z dobroczynnego działania innowacyjnych preparatów kosmetycznych, które rozprawią się z „pomarańczową skórką”, zachęcamy do skorzystania z zabiegów z preparatami z serii Ericson Laboratoire. Chodzi o: GENETIXSLIM, Morpho Bust oraz EnzymAcid.

  Dlaczego warto? Wszystkie preparaty bazują na skutecznych składnikach, które szybko i skutecznie poprawiają wygląd skóry. Polecamy zwłaszcza GENETIXSLIM – w skład tej serii kosmetyków wchodzą: krem intensywnie wyszczuplający oraz serum. Kofeina w kosmetykach przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej, natomiast żeń-szeń efektywnie ujędrnia skórę. GENETIXSLIM to innowacyjna metoda walki z cellulitem i złogami tłuszczu. Chętnie udzielimy odpowiedzi na wszelkie pytania.