Studio Tatuażu Omerta Tattoo Wrocław

Studio Tatuażu Omerta Tattoo Wrocław
Nasz Opis:

Omerta Tattoo jest profesjonalnym studio tatuażu, które powstało w 2015 roku i którego celem jest tworzenie niepowtarzalnych, oryginalnych i unikatowych wzorów. Tatuażyści Omerta Tattoo cechują się indywidualnym podejściem do każdego klienta i dbają zarówno o wsparcie przy wyborze tatuażu, jak i pełen komfort podczas jego wykonywania, a także wysoką jakość każdego nakłucia, dzięki któremu na ciele powstaje wyjątkowy wzór.

Tatuaż wykonany w Studio Tatuażu Omerta Tattoo Wrocław fot.1

Specjaliści salonu tatuażu na bieżąco wychwytują najnowsze trendy w branży, uczą się ich, praktykują i podążają za nowościami tak, by ich klienci byli w pełni zadowoleni z kompleksowej usługi. W studio Omerta Tattoo dba się o to, żeby każdy tworzony w nim wzór był indywidualną historią klienta i doskonale odzwierciedlał jego charakter i osobowość.

Tatuaż wykonany w Studio Tatuażu Omerta Tattoo Wrocław fot.2

Dodatkowo, salon wspiera również wrocławskich sportowców m.in Damiana Janikowskiego, polskiego zapaśnika o ugruntowanej renomie, będącego od wielu lat wiernym klientem salonu. Obsypywane nagrodami w konkursach profesjonalnego tatuażu.

Znani jako:
Studio Tatuażu Omerta Tattoo Wrocław
Specjalizacja:
Więcej na stronie:
Telefon kontaktowy:
796742534
Centrala:
ul.Tadeusza Kościuszki 33/1 50-011 Wrocław
NIP :
8992414765
Regon:
021549646
  • Studio Tatuażu Omerta Tattoo Wrocław
  • Studio Tatuażu Omerta Tattoo Wrocław
 
 

Copyright © 2021 makijazwroclaw.pl. All Rights Reserved