Psycholog Wrocław – Poradnia Psychologiczna Proterapeutica
Nasz Opis

Proterapeutica jest profesjonalną poradnią zdrowia psychicznego, znajdującą się we Wrocławiu i świadczącą dla swoich klientów konsultacje psychologiczne na najwyższym poziomie. Pod jednym adresem poradni znajdują się gabinety oferujące wsparcie ze strony wielu różnych specjalistów.

psycholog Wrocław gabinet

Psycholog Wrocław - gabinet w poradni Proterapeutica fot.1

Kadra Proterapeutica to renomowani psychologowie dla dorosłych, młodzieży oraz eksperci, którzy specjalizują się we wspieraniu dzieci w ich problemach natury psychologicznej. Na miejscu można również skorzystać z konsultacji psychiatrycznej, rozmowy z terapeutą oraz z logopedą, dzięki czemu wsparcie psychologa rozwijane jest w konkretnych przypadkach o nowych, niezbędnych w danej sytuacji lekarzy.

psycholog Wrocław gabinet

Psycholog Wrocław - gabinet w poradni Proterapeutica fot.2

Poza wizytami na miejscu, w siedzibie poradni, jej specjaliści służą także wsparciem online, które może okazać się niezbędne w trudnych sytuacjach życiowych osób mieszkających zagranicą, ale i tych, którzy z różnych powodów nie mogą w swojej sytuacji przyjechać na wizytę stacjonarną i skorzystać z tradycyjnego wsparcia.

Specjalizacja
Więcej na stronie
Telefon kontaktowy
663875291
Centrala
ul. Pochyła 21/1a 53-512 Wrocław
NIP
8961399071
Regon
362700702
  • Psycholog Wrocław – Poradnia Psychologiczna Proterapeutica
  • Psycholog Wrocław – Poradnia Psychologiczna Proterapeutica