Psycholog Wrocław – Poradnia Psychologiczna Ego Progres
Nasz Opis

Poradnia Ego Progres jest zlokalizowana w centrum Wrocławia. Jej misją jest pomoc osobom potrzebującym wsparcia psychologicznego w obliczu różnych życiowych trudności takich jak obniżony nastrój, niepokój, lęk, depresja, kłopoty w związku, niskie poczucie własnej wartości, choroby psychosomatyczne i wiele więcej.

Psycholog Wrocław - gabinet w poradni Ego Progres fot.1

Oferta poradni obejmuje konsultacje seksuologiczne i psychodietetyczne, terapię uzależnień, psychoterapię par lub indywidualną oraz wystawianie opinii i diagnoz poprzedzonych specjalistycznymi testami. Istnieje też możliwość konsultacji w języku angielskim.

Psycholog Wrocław - gabinet w poradni Ego Progres fot.2

W Ego Progres działają psychoterapeuci z wieloletnim doświadczeniem, dlatego każde spotkanie przebiega we wspierającej atmosferze pełnej zrozumienia. Psychoterapeuci stosują się do wytycznych Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, więc skuteczność leczenia będzie na wysokim poziomie. Psychoterapia przebiega w nurcie psychodynamicznym oraz poznawczo-behawioralnym. Indywidualne podejście oraz empatia to cechy, które wyróżniają przyjmujących tam specjalistów.

Poradnia Psychologiczna Ego Progres

Specjalizacja
Telefon kontaktowy
728173546
Centrala
pl. Solny 13/52 50-061 Wrocław
NIP
8971877218
Regon
385774306
  • Psycholog Wrocław – Poradnia Psychologiczna Ego Progres
  • Psycholog Wrocław – Poradnia Psychologiczna Ego Progres
 
 

Copyright © 2022 makijazwroclaw.pl. All Rights Reserved