Nadent – najlepszy dentysta dla zwolenniczek ostrego makijażu

Nadent – najlepszy dentysta dla zwolenniczek ostrego makijażu
Nasz Opis:

Nadent istnieje od 2000 roku. Wieloletnia praktyka i ciągłe dostosowanie naszych gabinetów do potrzeb klientów sprawiły, że dzisiaj jesteśmy jednym z liderów rynku stomatologii we Wrocławiu. Posiadamy szeroką ofertę z zakresu stomatologii, ortodoncji, medycyny estetycznej, implantologii i protetyki.

Nie boimy się stosować leczenia kanałowego czy odbudowywać naruszonych zębów. Swoje miejsce znajdą tu też osoby zainteresowane usunięciem zęba, leczeniem torbieli, plastyką dziąseł czy regeneracją tkanek twardych oraz miękkich. Zajmujemy się kompleksowym leczeniem pacjentów w różnym wieku. Dzięki doświadczonej i ciągle doskonalące swoje umiejętności kadrze medycznej utrzymujemy najwyższą jakość zabiegów.

Wszystkie oferowane procedury wykonujemy w kontroli mikroskopowej dlatego nasz pacjent jest świadomy czynności na nim dokonywanych i ma gwarancję jakości wykonywanych usług. W Centrum Stomatologicznym Nadent stosujemy nowoczesne, ale sprawdzone klinicznie metody leczenia, aby nie narażać naszych pacjentów na dodatkowe ryzyko i koszty.

Znani jako: Nadent – najlepszy dentysta dla zwolenniczek ostrego makijażu
Specjalizacja:
Więcej na stronie: dentysta wrocław
Telefon kontaktowy: 713281222
Centrala: ul. Henryka Sienkiewicza 116/2 50-347 Wrocław
NIP : 8942597456
Regon: 932225996
 
 

Copyright © 2020 makijazwroclaw.pl. All Rights Reserved