MF Fizjoterapia Wrocław – laryngolog dr Krzysztof Preś
Nasz Opis

Centrum FM – to profesjonalna placówka medyczna, która od lat pomaga wielu osobom w pokonaniu dolegliwości w obrębie całego organizmu. Bóle odczuwane w kręgosłupie, kolanach, biodrach, nosa, krtani, gardła i inne mogą doprowadzić do wyłączenia się z życia i utrudnionego funkcjonowania. W Centrum Medycznym FM znajdą Państwo pomoc zarówno w zakresie fizjoterapii, jak i laryngologii.

Laryngolog Wrocław dr n. med. Krzysztof Preś

Nasi fizjoterapeuci to specjaliści, którzy pomogli wielu osobom w wyleczeniu wielu schorzeń i powrocie do normalności. Fizjoterapia nie jest procesem prostym i krótkotrwałym. Jednak przy ścisłej współpracy specjalisty z pacjentem może doprowadzić do bardzo dobrych rezultatów. Przekonało się o tym wielu naszych pacjentów. Niektóre dolegliwości, którymi zajmuje się fizjoterapeuta, mogą być powiązane z problemami górnych dróg oddechowych. Stąd w Centrum pracują zarówno fizjoterapeuci, jak i laryngolog, dr Krzysztof Preś.

Ich współpraca pozwala na lepsze rozpoznanie schorzeń, dolegliwości i chorób. Nasi pacjenci chwalą sobie atmosferę panującą w placówce – zrozumienie, empatia i możliwość konsultacji na każdym etapie procesu leczenia. Troska o zdrowie i samopoczucie naszych pacjentów to priorytety, które od lat są obecne w naszej codziennej pracy. Zapraszamy.

MF Fizjoterapia

Specjalizacja
Więcej na stronie
Telefon kontaktowy
717575923
Centrala
ul. Łagiewnicka 12 50-512 Wrocław
NIP
8851573556
Regon
021176990
  • MF Fizjoterapia Wrocław – laryngolog dr Krzysztof Preś