Helemejko Centrum Medyczne – leczenie zespołu suchego oka

Helemejko Centrum Medyczne – leczenie zespołu suchego oka
Nasz Opis:

Aktualnie coraz więcej osób wybiera nowoczesny gabinet okulistyczny Helemejko. Dlaczego warto zdecydować się na ten podmiot? Pracują tam wybitni specjaliści od tej branży medycznej, którzy mają bardzo dużo wiedzy praktycznej oraz teoretycznej. Fachowcom nie brakuje doświadczenia oraz możliwości skorzystania z nowoczesnego sprzętu.

W jakich sytuacjach mogą pomóc Ci eksperci z tego gabinetu okulistycznego? Wykonują na przykład badania na obecność nużeńca. Zajmuje się także leczeniem zespołu suchego oka. Trzeba zauważyć, że specjaliści posiadają do tego specjalne urządzenie Rexon-Eye. Zabieg przywraca odpowiednią funkcję gruczołów Meiboma, które są zaś odpowiedzialne za produkcję lipidowej warstwy filmu łzowego.

Należy zauważyć, że czynności wykonywane przez specjalistów z tego gabinetu okulistycznego Helemejko przynoszą odpowiednie efekty. Poza tym ta metoda jest całkowicie bezpieczna oraz dodatkowo nieinwazyjna. Aby osiągnąć pożądane rezultaty najlepiej wykonać 4 sesje w odstępie jednego tygodnia. Profesjonaliści czuwają nad tym, aby pacjenci czuli się dobrze oraz komfortowo w trakcie realizowania zabiegów.

Znani jako: Helemejko Centrum Medyczne – leczenie zespołu suchego oka
Specjalizacja:
Więcej na stronie: zespół suchego oka
Telefon kontaktowy: 660206896
Centrala: ul. Życzliwa 16A 53-030 Wrocław
NIP : 8981029578
Regon: 930332280
 
 

Copyright © 2020 makijazwroclaw.pl. All Rights Reserved