Piękne oczy to bardzo ważny element twarzy, który wpływa na to, czy wyglądamy młodo, optymistycznie, po prostu korzystnie. Zwłaszcza w przypadku pań odpowiednia pielęgnacja oczu i ich okolic jest ważna. Wszyscy wiemy doskonale, że wiele pań marzy o pięknych, gęstych brwiach, długich rzęsach i gładkiej skórze pod oczami. To wszystko jest możliwe!

Trzeba jednakże postawić na odpowiednie zabiegi pielęgnacyjne. Jeśli jeszcze nie zdecydowały się Panie na jakaś konkretną ofertę, serdecznie zapraszamy do skorzystania z usługi naszego Instytutu Zdrowia i Urody Glasshouse. Z pewnością uda nam sie zaproponować odpowiednie zabiegi.

Profesjonalna pielęgnacja okolic oczu

Nie da się zaprzeczyć, że profesjonalna pielęgnacja oczu nie należy to łatwych. Ostatecznie to bardzo wrażliwy rejon. Na szczęście można liczyć na pomoc ze strony profesjonalistów. Tym paniom, które chciałyby skorzystać z profesjonalnie, bezpiecznie i higienicznie przeprowadzanych zabiegów upiększających okolice oczy, możemy zaproponować pomoc ze strony naszego przeszkolonego personelu. Co dokładnie może zaoferować nasz salon urody we Wrocławiu? Przedłużanie rzęs, regulacja brwi oraz trwała rzęs – te zabiegi, które mają coraz więcej zwolenniczek, możemy zaoferować my. Decydując się na skorzystania z jednego z wymienionych zabiegów właśnie w naszym Salonie Zdrowia i Urody, mogą Panie zawsze liczyć na profesjonalne, indywidualne podejście do każdej klientki. Oczywiście chętnie doradzimy także, jaki zabieg będzie najlepsza opcja dla konkretnej klientki.

Pielęgnacja okolic oczu – przedłużanie rzęs

Do wyjątkowo popularnych zabiegów w okolicy oczy, na który decyduje się sporo kobiet w każdym wieku, należy przedłużanie rzęs. Chcielibyśmy od razu podkreślić, że profesjonalnie wykonane przedłużanie rzęs nie tylko nie niszczy rzęs naturalnych, ale także i daje raczej naturalny efekt. A jednocześnie pozwala na rezygnację z makijażu np. podczas wyjazdów wakacyjnych. Nie ma nic zaskakującego w tym, że tak wiele pań umawia się na przedłużanie rzęs właśnie przed zaplanowanymi wakacjami. Decydując się na przedłużanie rzęs, właśnie w naszym salonie kosmetycznym, można liczyć na pełen profesjonalizm. Zabieg wykonywany jest bardzo popularną metodą 1:1, tzn. do naturalnych włosków przyklejane są sztuczne. Efekt jest widoczny, jednak sprawia wrażenie naturalnego. Oczywiście wiele zależy od tego, na jaką długość rzęs klientka się zdecyduje. Warto podkreślić, że klej do rzęs, którego używamy w naszym salonie, jest odporny na działanie różnych temperatur, wody oraz kosmetyków.

Pielęgnacja okolic oczu – regulacja brwi

Naszym klientkom możemy zaproponować również profesjonalnie wykonaną regulację brwi. Nie da się zaprzeczyć, że od tego, jak ukształtowane są nasze brwi, zależy prezencja całej twarzy. Odpowiedni kształt brwi może odmłodzić twarz, sprawić, że będzie prezentować się radośniej. Choćby z tego względu warto zdecydować się na zabieg regulacji brwi w profesjonalnym salonie. A do tego dochodzi fakt, że tylko dobra kosmetyczka jest w stanie jednoznacznie określić, jaki kształt brwi będzie optymalny dla konkretnej twarzy. Dlatego też wszystkie panie zainteresowane regulacją brwi, która zostanie wykonana przez osobę o odpowiednich kwalifikacjach, zapraszamy już teraz do naszego wrocławskiego Instytutu Zdrowia i Urody. Oczywiście chętnie udzielimy odpowiedzi na wszelkie pytania.

Pielęgnacja okolic oczu – trwała rzęs

Do zabiegów, które ostatnimi czasy zyskują na popularności, zalicza się także i trwała rzęs. W tej chwili zabieg ten możemy zaoferować także i naszym klientkom. Chodzi o zabieg, w wyniku którego rzęsy będą atrakcyjnie podkręcone. Nie będzie już potrzebne używanie zalotki. Wiele pań obdarowanych długimi rzęsami uskarża się na to, że są one dość proste. Stąd też zachodzi konieczność użycia zalotki, co bywa uciążliwe. Rozwiązaniem jest profesjonalna trwała na rzęsach – zabieg, który odmieni spojrzenie. Efekt trwałej ondulacji na rzęsach utrzymuje się nawet 6-8 tygodni. Warto z pewnością chociaż raz skorzystać z tej możliwości – w przypadku prostych z natury rzęs zmiana jest bardzo widoczna.